БУХГАЛТЕРСКІ ПОСЛУГИ ДЛЯ ВАШОГО БІЗНЕСУ

ВІД БУХГАЛТЕРСЬКОЙ КОМПАНІІ WELL DONE

ПОРЯДОК В СПРАВАХ

ВПЕВНЕНІСТЬ У РІШЕННЯХ

ДОБРОБУТ БІЗНЕСУ

РОЗРАХУВАТИ ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ

ЗІ ЗНИЖКОЮ 5% ПРИ УКЛАДАННІ ДОГОВОРУ НА РІК

НАШІ БУХГАЛТЕРСЬКІ ПОСЛУГИ:

Бухгалтерські послуги для підприємців
ФОП/ФЛП/СПД від 1000 грн

Облік операцій по банку
Облік доходів і витрат вашого бізнесу
Облік розрахунків з постачальниками і покупцями
Облік руху товарів і матеріалів та основних засобів
Облік заробітної плати ваших співробітників
Кадровий облік співробітників
Нарахування та підготовка оплати податків і зборів
Підготовка та реєстрація податкових накладних
(для платників ПДВ)
Готуємо і подаємо податкову звітність

Бухгалтерські послуги для юридичних осіб
ТОВ/ПП/ЗАТ від 3000 грн

Облік операцій по банку
Облік доходів і витрат вашого бізнесу
Облік заробітної плати ваших співробітників
Облік руху товарів і матеріалів та основних засобів
Розрахункі з постачальниками і покупцями
Кадровий облік співробітників
Нарахування та підготовка оплати податків і зборів
Підготовка та реєстрація податкових накладних
(для платників ПДВ)
Готуємо і подаємо податкову звітність
БУХГАЛТЕРСЬКА  КОМПАНІЯ ВЕЛЛ ДАН

БУХГАЛТЕРСЬКА КОМПАНІЯ ВЕЛЛ ДАН

надасть Вам нове бачення бухгалтерських послуг

Компанія Велл Дан - ефективна бухгалтерська компанія, що складається з найдосвідченіших штатних професіоналов які надають бухгалтерські послуги найвищого ґатунку. В нашій команді складаються Головні бухгалтера з досвідом роботи на посаді більше 10 років. Компанія заснована професіоналом бухгалтерського обліку та оподаткування, який працював у великих українських холдингах Фінансовим директором.

Ми надаємо бухгалтерські послуги юридичним особам (ТОВ, ТОВ, ПП, ЗАТ) і приватним підприємцям в Києві та області а також по всій території України. Висока якість запропонованих послуг забезпечує клієнту порядок у справах і впевненість у прийнятих рішеннях.

Вартість бухгалтерських послуг для Фізичних і Юридичних осіб

З нашими  цінами легко будувати свій бізнес: конкуретні ціни на основні та додаткові послуги нашої компанії

Нам довіряють клієнти:

В чому унікальність та переваги наших бухгалтерських послуг?

ЛОЯЛЬНІСТЬ
Ми завжди йдемо назустріч нашому клієнтові з готовністю увійти в його фінансове становище в цей непростий час, щоб надати підйомний прайс навіть для самого починаючого бізнесу,або ж бізнесу що переживає непрості часи
ІМ'Я
Наша компанія складається з людей з ім'ям, які зробили собі кар'єру в найбільших і найуспішніших компаніях України
ДОСВІД
В нашій команді працюють виключно головні бухгалтера з досвідом роботи на посаді більше 15 років, що дозволяє справлятися з самою нестандартною ситуацією що може виникнути у клієнта
ИНДИВІДУАЛЬНІСТЬ
Компанія клієнт закріплюється за конкретним фахівцем. Ми комунікуємо  з клієнтом в телефоні і месенджерах для більшої оперативності реагування
ДИГІТАЛІЗАЦІЯ
Впроваджуємо систему електронного документообігу
ПРОГРЕСИВНІСТЬ
Стежимо за новітніми технічними рішеннями і інтегруємо їх в роботі з нашими клієнтами

Як знайти в Києві якісні послуги бухгалтера для свого бізнесу?

Зверніться в бухгалтерську компанію Велл Дан.

Ми обслуговуємо клієнтів всіх районів міста Києва та області, а з 2015 року- по всій Україні. Бухгалтерське обслуговування доступне для малого і середнього бізнесу = задоволений клієнт, зайнятий розвитком свого бізнесу. Додаткові послуги бухгалтера від нашої компанії допоможуть організувати і прискорити ваші бізнес процеси.

РОЗРАХУВАТИ ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ

ЗІ ЗНИЖКОЮ 5%

ПРИ УКЛАДАННІ ДОГОВОРУ НА РІК

Часті питання про бухгалтерські послуги:

Абсолютно ніяких, оскільки згідно договору, що укладається виконавець несе фінансову і юридичну відповідальність за всі ситуації, які можуть виникнути в зв'язку нарахуванням і сплатою податків, складанням фінансової звітності для зовнішніх користувачів (як правило-це банки), а також щодо звірок з контрагентами.
Ми відбираємо в нашу команду тільки профільних фахівців, кваліфікація яких підтверджена професійним тестуванням, з досвідом бухгалтерського обліку в різних напрямках бізнесу, і безперервним досвідом роботи за фахом.
Ви безумовно праві - це абсолютно не розумно і вкрай небажано. Тому наша компанія ніколи не просить клієнта забезпечувати нас ключами для підпису банківських документів. Нам достатньо лише настроєного обмеженого доступу для вивантаження банківської виписки за операціями на рахунку і підготовки податкових платежів клієнта.
Бухгалтерські послуги бувають комплексними або функціональними. (Перші-ведення всього бухгалтерського і податкового обліку «під ключ», Другі-виконання функцій головного бухгалтера (консультація директора, організація і контроль роботи бухгалтерії, складання звітності).
Бухгалтерські послуги це точно недорого, оскільки це в шість разів дешевше ніж запрошувати на повний день досвідченого єдиного бухгалтера. Адже ми все точно впевнені що ніхто не захоче довіряти свій бізнес слабким фахівцям.
Фріланс завжди говорить про те що людина веде багато клієнтів і постійно змушена вибирати кому приділяти більше уваги на шкоду іншого клієнта, плюс відсутність контролю професіонала за його роботою «розслаблює», що негативно позначається на якості кінцевої роботи.
Бухгалтер на підробіток - та ж проблема що і у фрілансера плюс його гарантована зайнятість днем, оскільки він буде зайнятий за своїм основним місцем роботи. Бухгалтерські послуги - Бухгалтерська компанія Велл Дан чітко нормує роботу своїх фахівців, на кожного клієнта відведено вивірене нормоване кількість часу для успішного виконання своїх обов'язків, плюс налагоджена система перехресних звірок і постійний зовнішній контроль за роботою з боку провідного спеціаліста-власника.
Звичайно є! Необхідно просто своєчасно подавати звітність та сплачувати внески з ЄСВ (в залежності від ситуації і форми працевлаштування керівника / власника). Вартість послуг в даному випадку буде мінімальна.