БУХГАЛТЕРСКІ ПОСЛУГИ ДЛЯ ВАШОГО БІЗНЕСУ

«Well Done!»: Коротка професійна автобіографія.

Вітаю Вас мої дорогі друзі!

З вами, що читають ці рядки я б хотів поділитися своєю історією, щоб не бути голослівним у своїх твердженнях і описати своє становлення як фахівця в справі, яку люблю і в якій постійно удосконалююся.

Я народився на півдні України, в місті Миколаєві, де економіка побудована навколо корабле-будівної промисловості. Вчився в середній школі №57. Помічаючи мої схильності до математики і комп'ютерних програм моделювання батьки бачили мене як майбутнього програміста-розробника. Але мій вибір виявився іншим: я вирішив вибрати економічні знання.

Після закінчення школи я поступив в Миколаївський Торговий Економічний коледж, на спеціальність Бухгалтерський облік і Аудит. Програма підготовки в коледжі вражала: викладачі міцно взялися за нас з першого дня, передаючи свої знання. Це були воїстину майстри старої школи бухгалтерського обліку. Через багато років я їм залишаюся вдячним.

Свій перший бухгалтерський досвід я отримував на сільськогосподарському підприємстві на посаді бухгалтера-економіста. Під час роботи на цьому підприємстві я навчився цілісному баченню системи документообігу, які чинники на неї впливають, рішучості при освоєнні нових ділянок обліку, самоперевірці результатів своєї роботи. Спостерігаючи, що я охоче беруся за будь-які доручення, головний бухгалтер почав давати мені усе більш складні і відповідальні доручення. Через рік я вже складав зовнішню звітність підприємства по основних податках і заробітній платі, закривав звітні періоди. У листопаді 2002г власник підприємства прийняв рішення про його ліквідацію і порекомендував своїм діловим партнерам молодого фахівця в якості головного бухгалтера на підприємство, що займається курортним бізнесом. Таким чином, в 21 рік я став головним бухгалтером. Мене навчили тоді як важливо вірити в людей, відтоді я завжди даю своїм підлеглим шанс проявити себе, також як його дали і мені.

Вступаючи на посаду головного бухгалтера я не застав свого попередника, в результаті у всьому довелося розбиратися прямо по ходу роботи. Додатково завдання ускладнювалося тим, що бухгалтерський облік незважаючи на 2003 рік здійснювався вручну. Іншими словами є головна книга, звітність, оборотні баланси, томи первинних документів в паперовому варіанті і тільки. Ось тут мені і згодилися мої аналітичні навички, і інтуїтивне розуміння незнайомих систем, адже діяльність, форма власності, а також система оподаткування дуже відрізнялася від попереднього місця роботи. Завдяки цій ситуації я пізнав саму суть обліку, більше не було нужди заглядати в нормативні документи, щоб дізнатися як документально оформляється і відображується в обліку незнайомий раніше економічний процес, знання перейшло на рівень безпомилкової інтуїції. Але про повторною перевіркою я не нехтував.
Аудиторська перевірка за два роки моєї роботи показала, що облік і звітність на підприємстві здійснюється відповідно до усіх норм і законів. Мишель Монтень був правий: "розум добре влаштований" довів переваги над "розумом добре наповненим". Коли я передавав справи своєму колезі, бухгалтерський облік був повністю автоматизований. Таким був моїй перший досвід самостійної автоматизації. Перехід на нове місце роботи співпало з моїм отриманням ступеня бакалавра по бухгалтерському обліку.
Ніщо так не розширює межі, як освоєння нових незнайомих раніше систем. Оскільки функціональні обов'язки міцно освоєні, вільний час я присвячував фінансовому моделюванню нових напрямків бізнесу для потреб керівництва.
Перехід у великий український торговий холдинг на посаду заступника головного бухгалтера/головним бухгалтером одного з підрозділів був черговим етапом становлення для мене: саме там я навчився максимальній оптимізації будь-яких дій, оскільки об'єми документації були дуже вражаючими, взаємодія з різними департаментами дозволила вивчити логіку функціонування великих торгових підприємств і складних організаційних структур в-цілому. Саме там я отримав загартування і був готовий до майбутньої роботи у великих столичних компаніях.
Досвід роботи в столиці дозволив мені упізнати особливості такого специфічного бізнесу як логістика (ж/д, морська, авто) і робота міжнародного маркетингового агентства, Напружений робочий режим дуже важко давався моїм підлеглим, деякі з них взагалі не мали бухгалтерської освіти, або маючи його не мали швидкості роботи і упевненості професіоналів-практиків. Маючи за плечима свій чималий досвід, я навчив багатьох з них як правильно ставити питання до незнайомого завдання, навчав баченню будь-якого процесу через записи на бухгалтерський рахунках, не боятися свого нерозуміння і бути методичними в освоєнні нового. В результаті вони починали довіряти собі, успішно бралися за мої складніші доручення Багато хто з них тепер працює головними бухгалтерами і заступниками головних бухгалтерів. Я вірю в них як колись інші повірили в мене.
Успішно поєднуючи функції фінансового директора і головного бухгалтера я отримав можливість бачити як фінансова політика і облік впливають на ефективність бізнесу. Облік даних, планування і аналіз це три основні вимоги до будь-якої цілеспрямованої діяльності
В 2013 році я заснував свій перший бухгалтерський бізнес, який є закономірним результатом мого професійного розвитку. Компанія орієнтована на надання бухгалтерських і аудиторських послуг для вітчизняних і іноземних компаній. Пропонуючи клієнтові послуги своєї компанії я пропоную щось більше, ніж просто складання документів звітності, за бажанням клієнта, я і моя команда фахівців надаємо цілий ряд послуг:

БУХГАЛТЕРСКІ ПОСЛУГИ «Well Done»

Экономічний розрахунок нових проектів;

Фінансовий і економічний аналіз нових систем мотивації;

Аналіз ефективності прийнятої на підприємстві системи обліку : чи відповідає вона сучасним вимогам бізнесу, чи дає вона її керівництву усі можливості і інструменти для ухвалення рішень, оптимальність з точки зору оподаткування;

Внесення пропозицій по її автоматизації, зміні функціонала;

Складання технічного завдання для програмістів по впровадженню автоматизації, зміні структури даних;

Тестування програмного продукту;

Підготовка робочих інструкцій для працівників по роботі з новими звітами.

Бухгалтерський і управлінський облік компанії повинен постійно удосконалитися разом з основними робочими процесами в компанії.
З повагою, Станіслав Трибулькевич, засновник Бухгалтерської компанії "Велл Дан".

РОЗРАХУВАТИ ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ

ЗІ ЗНИЖКОЮ 5%

ПРИ УКЛАДАННІ ДОГОВОРУ НА РІК