БУХГАЛТЕРСКІ ПОСЛУГИ ДЛЯ ВАШОГО БІЗНЕСУ

Послуги з ведення бухгалтерського обліку, податкової та фінансової звітності

Бухгалтерська компанія Велл Дан пропонує послуги з ведення бухгалтерсько обліку та підготовці всіх видів звітності для фізичних та юридичних осіб. Особливістю даної послуги є те що наша бухгалтерська служба органічно вписується в роботу клієнта, не порушуючи його "екосистему".

За компанією-клієнтом виходячи із специфіки його бізнесу (наприклад торгівля, маркетингові або транспортні послуги, зовнішньоекономічна діяльність, мале виробництво ит.п) закріплюється досвідчений Головний бухгалтер. Функціональні обов'язки Головного бухгалтера обговорюються окремо, згідно бізнес-процесів на підприємстві клієнта і функціональних обов'язків, закріплених за членами його трудового колективу.

Кінцевою метою нашої бухгалтерської служби є налагодження і контроль правильності обліку, облік на найбільш складних для персоналу компанії-клієнта ділянках, формування та реєстрація податкових накладних, допомога в податковому плануванні, складання податкової, статистичної та бухгалтерської звітності.

РЕЗЮМУЄМО:

Ведення бухгалтерського обліку для підприємств оптимально підходить клієнтам, у яких вже є персонал, (менеджери, офіс менеджери, бухгалтера і комірники), які працюють в бухгалтерській програмі і виконують покладені на них завдання.

Аутсорсингове ведення бухгалтерського обліку в Києві

Наша компанія успішно надає послуги з аутсорсингу та ведення бухгалтерського обліку для клієнтів, розташованих в Києві і Київській області. Економічність і гнучкість аутсорсингової моделі ведення обліку є найбільш привабливими сторонами подібного співробітництва.

РОЗРАХУВАТИ ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ

ЗІ ЗНИЖКОЮ 5%

ПРИ УКЛАДАННІ ДОГОВОРУ НА РІК